Strony z województwa Warmińsko-mazurskie:

 • Sklepy meblowe Antex na Mazurach »

  Zapraszamy do sklepów meblowych Antex mieszczących się w trzech większych miastach Warmii i Mazur tj. Mrągowo, Szczytno i Kętrzyn. Zajmujemy się sprzedażą mebli znanych ze względu na jakość oraz design mebli polskich producentów.

  Data dodania: 05 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Czarter jachtów mazury, jachty na wynajem, cazrter jachtów giżycko »

  CZARTER MAZURYnCZARTER MAZURYnnCZARTER MAZURYnLiczba jednostek dostępnych w czarterze na Mazurach może przyprawić o zawrót głowy. Jeśli budżet pozwala, sugerujemy ograniczyć się do łodzi nie starszych niż 5-letnie. Jest ich sporo, a zazwyczaj są lepiej utrzymane i tym samym czystsze oraz przyjemniejsze, szczególnie w środku. Ponadto ich wnętrza są przestronniejsze, a wyposażenie bardziej komfortowe i mniej wyeksploatowane. Korzystanie z takiego sprzętu z pewnością sprawi mniej kłopotów. nCzartery jachtównnCzartery jachtównCZARTER MAZURY – Podstawowe informacje, jakimi należy kierować się przy wyborze, to wielkość jachtu i jego przeznaczenie. Wszystko zależy od tego, czy planujemy długą, wielodniową wyprawę, czy krótki rejs po jednym z mazurskich jezior. nCZARTER JACHTÓW MAZURYnnCZARTER JACHTÓW MAZURYnWażne też w jakim gronie płyniemy – rodziny z dziećmi, czy doświadczonych żeglarzy, dla których korzystanie z czarterowanego jachtu to chleb powszedni. Przeglądając oferty trzeba zatem zwrócić uwagę, m. in. na liczbę osób, która może na nim przenocować, liczbę kabin czy wysokość stania w najwyższym miejscu w środku. nCzartery jachtównnCzartery jachtównWłaściwie dopiero w ostatniej kolejności warto porównać ceny. Dla ułatwienia dokonania ostatecznego wyboru postanowiliśmy zebrać dla was informacje o najbardziej popularnych jachtach żaglowych i motorowych (nie starszych niż 5-letnie) dostępnych w tym roku w czarter-mazury. comnCzartery jachtów MazurynnCzartery jachtów MazurynSerdecznie zapraszamy wszystkich amatorów żeglarstwa, zarówno tych wytrawnych jak i tych mniej doświadczonych. Dla wszystkich Państwa będziemy mieli godną propozycję czarteru.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • NocujNaMazurach.pl - Rezerwacja online - to co wszyscy lubią »

  Portal nocujnamazurach. pl, to miejsce, które stoi frontem do klienta. Znając jego zapotrzebowanie i ciągle udoskonalając ofertę mamy pewność, że żaden klient, który nas odwiedzi nie wyjdzie niezadowolony. Wręcz przeciwnie - intuicyjny interfejs, który posiadamy na stronie pozwala każdemu klientowi zarezerwować wymarzone dla niego miejsce. Z nami noclegi na mazurach, a właściwie ich załatwienie to przysłowiowa bułka z masłem. To, za co cenią nas klienci, to nasza pasja do tego co robimy. Chcemy bowiem, aby Mazury pokochała jak największa liczba osób, dlatego nasz portal aktywnie zachęca wszystkich do skorzystania z oferty tego pięknego miejsca. Jeżeli ktoś nie jest do końca zdecydowany na urlop na Mazurach, na naszym portalu odnajdzie informacje o tym miejscu, które z pewnością przekonają go do tego, że tylko tutaj urlop może udać się w 100%.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: