Prawo Podkategoria: Prawo

 • Kancelaria Prawna Paweł Oziębłowski w Chorzowie »

  Jesteś dużą firmą, szukającą kancelarii, która pomogłaby ci w sprawach gospodarczych? Czy też przeciętnym Kowalskim, który czuje się oszukany przez pracodawcę? Z pewnością jesteśmy w stanie ci pomóc. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawa oraz wielu rodzajach czynności prawniczych. Sposób naszej współpracy z klientem jesteśmy w stanie w pełni dostosować do potrzeb i wymagań naszego kontrahenta, wszystko ku zadowoleniu obydwu stron.

  Data dodania: 05 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Uzyskajpomoc.pl - porady prawne »

  Wypadki się zdarzają, a ich główną przyczyną są błędy ludzi. Jeśli z cudzej winy uległeś takiemu wypadkowi my możemy zaoferować ci pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Szczególnie ciężka sytuacja następuje wówczas gdy ktoś z twoich najbliższych odnosi wypadek śmiertelny. Odszkodowanie należy ci się także w takich przypadkach, jednak ból po utracie kogoś bliskiego sprawia, że często o tym zapominamy.

  Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz-Giemza.pl - Notariusz w Katowicach »

  Gdy wejdą Państwo na naszą stronę www, będą mogli Państwo zapoznać się z czynnościami notarialnymi dokonywanymi przez notariuszy na podstawie Prawa o notariacie. Pragniemy zauważyć, że nasza kancelaria notarialna zajmuje się każdym z zagadnień, o których tam mowa. Oznacza to, że spełnimy oczekiwania wszystkich, którzy poszukują profesjonalnego notariusza w Katowicach. Jesteśmy zespołem prawników, dla których dobro każdego klienta jest równie ważne, dlatego swoją pracę wykonujemy starannie i rzetelnie.

  Data dodania: 06 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wegrzynowski.pl - Adwokat Dąbrowa Górnicza »

  Nasza kancelaria prawnicza Jacek Węgrzynowski świadczy rozmaite usługi prawnicze. Usługi prawnicze, w obrębie których działamy, to: obsługa podmiotów gospodarczych, prawo nieruchomości i prawo budowlane, prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze. Dopełnienie naszej propozycji ofertowej stanowi windykacja należności. Jesteśmy doświadczonym zespołem prawników. W branży działamy od wielu lat, przeprowadzając w tym czasie wiele skutecznych postępowań na rzecz naszych klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www!

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat rozwód Poznań – Engelgardt.pl »

  Jeżeli szukają Państwo pomocy prawnej, warto skorzystać z usług naszej kancelarii prawniczej. Nie jest istotne, czy chcą Państwo obsługi w zakresie postępowania rejestrowego spółek/fundacji, czy dotyczących spraw rodzinnych, takich jak rozwód, podział majątku, spadek – zajmujemy się bowiem wieloma gałęziami prawa. W trakcie rozwiązywania sporów wykazujemy się przede wszystkim szybkością, skutecznością działania i wysokim zaangażowaniem wkładanym w aktualną sprawę. Podsumowując, warto Nam zaufać!

  Data dodania: 01 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Twoja kancelaria Justyna Orlińska »

  Kancelaria prawna Justyna Orlińska znajdująca się w Rudzie Śląskiej oferuje kompleksową usługę w dziedzinie windykacji należności. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników zapewniającą najwyższej jakości wyniki.

  Data dodania: 16 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dobry adwokat Żory »

  Nasza Kancelaria Prawna specjalizuje się w szczególności w prawie cywilnym, rodzinnym, a także przede wszystkim w prawie karnym. Świadczymy pomoc prawną m. in. w postępowaniach i wykroczeniach karnych skarbowych. Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach karnych, czy też sprawach z prywatnego oskarżenia. Oprócz tego doradzamy i reprezentujemy naszych klientów w sprawach spadkowych.

  Data dodania: 24 01 2017 · szczegóły wpisu »

Prawo - nowa strona:

Adres: