Automatyka Podkategoria: Automatyka

 • Automatyka przemysłowa - hurtownia, sklep internetowy »

  Hurtownia automatyki i pneumatyki przemysłowej poleca swój sklep internetowy, który dedykowany jest klientom biznesowym tj. podmiotom gospodarczym. Nasza e-platforma zakupowa należy do wiodących witryn www w kategorii wyposażenia dla przemysłu i warsztatów. Firmowy sklep internetowy oferuje zaopatrzenie pneumatyczne, próżniowe oraz właśnie automatyki w postaci elektrozaworów, zaworów kulowych, węży przemysłowych, czujników, siłowników, manometrów, narzędzi czy elementów złącznych. Oferta jest szeroka i dedykowana firmom produkcyjnym każdej branży, dlatego produkty znajdą tutaj przedsiębiorstwa handlowe, usługowe a nawet instytucje. Sklep internetowy posiada bazę produktową na łączną liczbę ponad 100. 000 produktów, dlatego sugerujemy kontakt z naszymi doradcami technicznymi, którzy pomogą znaleźć i dobrać właściwy produkt pod daną aplikację. Dla osób które jednak preferują tradycyjne zakupy w fizycznych placówkach handlowych, to serdecznie zapraszamy do naszych sklepów z automatyką i pneumatyką w: Katowicach, Rzeszowie, Bydgoszczy, Wrocławiu, Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Krakowie i Łodzi. Polecamy!

  Data dodania: 13 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do gazu - ZWM Czaja »

  Jesteśmy firmą rodzinną, która nieprzerwanie działa w branży metalowej od 1973 r. Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji elementów do instalacji LPG i CNG. Ponadto na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego, energetycznego i kaletniczego wytwarzamy także detale, które są odlewane ciśnieniowo oraz grawitacyjnie. Wszystkim odbiorcom zawsze gwarantujemy wysokiej jakości asortyment, szybkie dostawy oraz dogodne terminy płatności.

  Data dodania: 28 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pompy przemysłowe, wodne, zbiorniki - ekopomp.pl »

  Ekopomp to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca z powodzeniem w sektorze przemysłu. Firma od lat zaopatruje polskie firmy, przedsiębiorstwa i zakłady wodno-kanalizacyjne w urządzenia pompowe, zbiorniki i akcesoria. Oferta produktowa Ekopomp obejmuje szeroką gamę pomp projektowanych głównie do aplikacji przemysłowych, pomp wodnych, zbiorników hydroforowych oraz zbiorników do magazynowania wody i innych cieczy czy produktów spożywczych. Firma dysponuje własnym działem serwisu i naprawy, oferując swoim partnerom i klientom pełen zakres prac związanych z serwisem, naprawą i renowacją pomp.

  Ekopomp jest również wyłącznym przedstawicielem zatapialnych pomp AFEC, oferuje dystrybucję i wynajem pomp zatapialnych.

  Data dodania: 27 09 2016 · szczegóły wpisu »

Automatyka - nowa strona:

Adres: