Strony z województwa Lubelskie:

 • Obozy-zeglarskie.org.pl - obozy żeglarskie »

  Obozy żeglarskie Puntovita oferują obozy również dla dzieci. Od najmłodszych dni warto szkolić swoje nawet najmniejsze pociechy. Żeglarstwo nie tylko mona traktować jako zabawę ale również dzięki temu wykształtuje nasz charakter, który jest bardzo ważny już od najmłodszych lat. Młodzież również warto zaangażować w żeglarstwo aby zająć ich w prawidłow sposób, ay ich dokształcić. Żeglarstwo podszkoli ich zasady moralneoraz charakter, który warto szkolić nie tylko w młodszym wieku. zeglarstwo to dobry sposób na wycieczki oraz wakacje. W ciekawy sposóv mozne spędzic czas ze swoją rodziną. Obozy głównie organizują na Mazurach, ale nie tylko, Również nad Bałtykiem i Morzu śródziemnym. Posiadają własną flotę jachtów Twister 800N i Tango 780 Sport. Są to bardzo dobrze wyposażone sprzęty.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rejsy-zeglarskie.pl - rejsy stażowe »

  Puntovita oferuje rejsy żeglarskie. Podczas których firma gwarantuje: świetną zabawę, doskonalenie umiejętności, ćwiczenie manewrów, dodatkową wiedzę żeglarską, wliczenie rejsu do stażu, wygodny jacht, zwiedzanie atrakcji turystycznych oraz profesjonalnych instruktorów. Firma oferuje rejsy głównie w rejonach Bałtyku, Chorwacji, Mazur. Oferują rejsy dla każdego nawet dla najmłodszych. Dlatego nie ma ograniczeń jesli chodzi o wiek. Wystarczy mieć chęci aby dobrze się bawic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma organizuje rejsy stażowe oraz rejsy szkoleniowe, w których mogą brać udział bardziej i mniej doświadczeni żeglarze. Podczas rejsu kładą głównie nacisk na przekazanie wiedzy związanej z żeglowaniem, jak również na zdobytych przez żeglarzy umiejętności. Osoby, które żeglują głównie dla przyjemności poleca się Rejsy Turystyczne Bałtyk.

  Data dodania: 12 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Puntovita.net.pl - obozy żeglarskie »

  Puntovita zakupiła własną flotę jachtów turystyczno - szkoleniowych o nazwie : Twister 800N (Raptor 26) oraz Tango 780 Sport. Każdy jakch jest badzo dobrze wyposazony, posiada pomocniczy napęd mechaniczny. W co jest wyposażony Twister 800N? A mianowicie posiada : Oświetlenie elektryczne wnętrza, roler foka, kładzenie i stawianie masztu – jednoosobowa obsługa z kokpitu. Co bardzo ułatwia pracę na jachcie. Wszystkie fały wyprowadzone do kokpitu. Głośniki. Woda pitna ale również zaburtowa. Kabestany samoknagujące. Radio z CD, co umila czas na jachcie. Silnik Honad 5KM. Czym się od niego różni jacht tango 780 sport? Posiada Silnik Honda 5KM. Miecz uchylny, grot, lazy Jack
  Rolfok na sztywnym sztagu. Patent do kładzenia masztu taka jakby bramka. Reling, Oświetlenie elektryczne tak jak w poprzednim jachcie.
  Gniazdo do ładowania tel. komórkowych
  a nawet kuchenka gazowa z butlą, z lewozmywak z pompką elektryczną. Posiadają również naczynia które się nietłuką. Ale to nie wszystko posiada również skrzynka narzędziową, apteczkę
  środki ratunkowe ale również tent.

  Data dodania: 12 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy-zeglarskie.org.pl - kursy żeglarskie »

  PUNTOVITA działa już od paru lat. Co rok przybywa aż 100 nowych żeglarzy. Kurs na żeglarza jachtowego odbywa się głównie ma Mazurach. Przeznaczone są dla każdego, nawet dla małych dzieci, młodzieży oraz oczywiście dorosłych. Podczas kursów żeglarskich uczestnicy mają czas na ćwiczenia oraz zwiedzanie. To jest bardzo ciekawe połącznie, nie każda firma jest w stanie to wszystko zapewnić. Ale na kurs trzeba zabrać parę ważnych rzeczy takich jak : Karta uczestnika, Zgoda rodziców na kurs, Regulamin kurs, Regulamin rejsu Mazury, Regulamin rejsu Bałtyk, Wpis do rejestru, Certyfikat, Jachty. W Szkole Żeglarstwa prowadzą kurs na żeglarza jachtowego, który daje uprawnienia do prowadzenia jachtów żaglowych po wodach śródlądowych bez ograniczeń. Oprócz tego, mając patent żeglarza jachtowego można prowadzić jachty żaglowe na wodach morskich wewnętrznych, pod warunkiem, że ich długość nie przekracza 12 metrów. Patent uprawnia do odbywania rejsów na innych wodach morskich w obszarze 2 mil od brzegu w ciągu dnia.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biżuteria srebrna - silveris.pl »

  Wyjątkowa biżuteria srebrna dostępna dla każdego, o każdej porze dnia i nocy. Sklep internetowy silveris. pl zaprasza na zakupy. A dlaczego warto wybrać właśnie nas? Bowiem oferujemy Wam najwyższej jakości srebrną biżuterię w niezwykle atrakcyjnych cenach. Broszki, kolczyki, zawieszki czy łańcuszki srebrne sklep internetowy gwarantuje w fantastycznych, różnorodnych wzorach i rozmiarach. Ponadto sklep silveris. pl to profesjonalna obsługa zawsze służąca pomocą, łatwy kontakt, gwarancja jakości produktów, nowoczesne metody płatności i wysyłka zakupów do maksymalnie 24 godzin od momentu dokonania zakupu. A do tego liczne promocje i oferty specjalne oraz pakowanie zapakowanej biżuterii jako prezentów. Czekamy na Ciebie!

  Data dodania: 02 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • PPHU LEDAR Gołofit Dariusz »

  Jeśli szukasz wysokiej jakości materiałów budowalnych wraz ze wszystkimi atestami i certyfikatami, to śmiało można powiedzieć, że lepiej trafić nie mogłeś. Szczególnie, że przedsiębiorstwo PPHU LEDAR Gołofit Dariusz oferuje tego typu produkty z zachowaniem rozsądnych cen – wszystko po to, aby Klient wyszedł od nas w pełni usatysfakcjonowany. Firma PPHU LEDAR Gołofit Dariusz oferuje także usługę transportu materiałów budowlanych oraz profesjonalne usługi doradcze z zakresu ich doboru. Dzięki temu możesz być pewien jakości oferowanych przez firmę PPHU LEDAR Gołofit Dariusz produktów i usług.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sklep lakiery samochodowe Lakiereo.pl »

  Lakiereo. pl – sklep lakierniczy gdzie znajdą Państwo wszystko co jest potrzebne przy lakierowaniu i dbaniu o samochód. Specjalizujemy się głównie w lakierach samochodowych. Oferujemy lakiery bezbarwne, akrylowe, perłowe, metaliczne, bazowe i przemysłowe, posiadamy szeroką paletę gotowych lakierów, lecz również dorabiamy lakiery. Oprócz lakierów samochodowym polecamy też kosmetyki samochodowe i odzież ochronną. Docieramy do każdego rejonu Polski (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Lublin, Bydgoszcz, Rzeszów i wszystkie inne miasta). Zapraszmay do naszego sklep lakierniczego Lakiereo. pl

  Data dodania: 15 02 2017 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: