Szkoły Podkategoria: Szkoły

 • Prawo Jazdy Częstochowa - Szkoła Jazdy "OSK AS" »

  Szkoła jazdy OSK AS to ośrodek szkolenia kierowców zlokalizowany w ścisłym centrum miasta. Posiadamy własny plac manewrowy, nowe pojazdy, a nasza szkoła jest czynna 8 godzin dziennie. Zajęcia teoretyczne przygotowujące do egzaminu na prawo jazdy odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18. W cenie kursu prawa jazdy otrzymasz również materiały do nauki. Nasz ośrodek nauki jazdy nie przeprowadza nudnych zajęciach, klepanych formułkach. Kurs prawa jazdy jest prowadzony w ciekawy sposób, dzięki czemu twój czas nie będzie marnowany!
  Szkolimy tylko na Suzuki Swift - samochodach używanych na egzaminach na prawo jazdy w częstochowie. Dzięki nam zdasz egzamin bez żadnych problemów!

  Data dodania: 24 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Your Teacher »

  Szkoła Your Teacher to profesjonalna szkoła zajmująca się lekcjami z języka angielskiego, niemieckiego, tureckiego, włoskiego, zajmuje się również tłumaczeniami na zamówienie. Zajęcia w ośrodku odbywać się mogą indywidualnie oraz w grupach. Szkoła przewiduje oferty grup dwu albo trzyosobowych. Przewiduje też zajęcia dla dzieci, Szkołą dysponuje również warsztatami z technik polepszania pamięci. Jeżeli masz problem z samodzielną nauką języka, ta szkoła jest dla Ciebie. Nauczysz się jak uczyć się języka oraz jak czerpać przyjemność tej nauki.

  Data dodania: 17 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mental-power.pl - mentalny trening »

  Podziwiasz sportowców za ich waleczność i wytrwałość? Chciałbyś to przełożyć na własne życie czy biznes? Skorzystaj z naszej oferty. Mentalny trening, który przeprowadza u nas wykwalifikowany psycholog sportu mogący pochwalić się wieloma sukcesami, pomoże ci posiąść te cechy największych sportowców oraz przełożyć je na codzienne życie lub dziedzinę życia, która będzie cię interesowała.
  Zapisz się na szkolenie trenerów mentalnych. Zdobądź wiedzę i umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Dowiedz się jak wykrzesać z siebie siły i motywację do działania.

  Data dodania: 16 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka francuskiego - Wioletta Gołębiowska »

  Znajomość języków obcych to obecnie wymóg w wielu zawodach, zwłaszcza jeżeli planujemy wyjazd za granicę. Co jednak w przypadku, gdy potrzebujemy naprawdę fachowego tłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumentów, takich jak chociażby nasze CV czy też referencje z poprzedniej pracy?
  Na tej stronie znajdziesz możliwość zlecenia tłumaczenia w języku francuskim, które zostanie wykonane przez doświadczoną osobę, posiadającą wszelkie niezbędne uprawnienia i umiejętności. Warto korzystać z pewnych ofert, dzięki którym otrzymasz profesjonalnie wykonaną usługę.

  Data dodania: 09 01 2017 · szczegóły wpisu »

Szkoły - nowa strona:

Adres: