Strony z PageRank 0:

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Wypożyczalnia samochodów »

  Praca w wypożyczalni jest idealna dla osób, które lubią samochodu i zarządzanie nimi. Taka osoba świetnie sprawdzi się zarówno na stanowisku właściciela wypożyczalni, jak i pracownika. Będzie w stanie we właściwy sposób doradzić klientowi, jaki samochód powinien wybrać, gdyby miał z tym problem. Właściciel wypożyczalni oczywiście mam możliwość korzystania z aut, jakie posiada. Dlatego też, może bez większych problemów korzysta z tych aut, dojeżdżając nimi do pracy. Taka sytuacja spowoduje, że codziennie będzie mógł poruszać się innym samochodem, co wielu osobom jak najbardziej przypadnie do gustu. Taka sytuacja dla każdego będzie niezwykle komfortowa. Będzie można mówić o różnorodności w życiu.

  Data dodania: 18 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Malutkich Świat »

  Wózek dla dziecka, siodełko, fotelik do auta? Nasz sklep internetowy malutkichswiat. pl oferuje to a także wszystko inne, czego może potrzebować Twój maluch. Pośród licznych zabawek, mebli i ubranek znajdują się również nawilżacze powietrza, dywaniki, półki i regały oraz kosze na zabawki. Wszystkie te niezbędne elementy możesz zamówić na naszej stronie www.
  Chcesz zapewnić rozrywkę swojemu podopiecznemu? Nie musisz szukać dłużej. Znajdziesz u nas wszelkiego rodzaju puzzle, układanki, gry interaktywne a nawet ciastolinę! A dla młodszych mamy pluszaki, przytulanki i lalki.
  Gigantyczny wybór jedynie najlepszych produktów sprawi, że chętnie do nas powrócisz!

  Data dodania: 10 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Orange Studio »

  Planujesz większe zmiany w sowim domu? Problem jest taki, że nie masz odpowiedniej wiedzy z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz? W takim razie poznaj ofertę naszego biura projektowego Orange Studio, które to znajduje się w Krakowie.

  Architekci Orange Studio pracują przede wszystkim dla firm i Klientów indywidualnych w południowej Polski. Nasze biuro zostało założone w 2008 roku, a my sami jesteśmy parą architektów, która pewnego razu postanowiła połączyć pasję z pracą zarobkową i otworzyć własną działalność. W tym czasie udało nam się wykonać zlecenia na bardzo dużej ilości Klientów – jesteśmy dumni z tego, że wszyscy oni bardzo cenili sobie naszą pracę i byli z niej zadowoleni.

  A jakie usługi Ci proponujemy? Począwszy od wizualizacji budynków, poprzez ich projektowanie, aż po aranżację wnętrz. Podejmujemy się zleceń tak dotyczących budynków o przeznaczeniu mieszkalnym jak i tych użytku publicznego. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 09 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szpital świętego Łukasza »

  Jeśli poszukujesz placówki medycznej, która w swojej ofercie będzie miała zarówno konsultacji jak i zabiegi z zakresu neurochirurgii, urologii jak i chirurgii plastycznej powinieneś zapoznać się z ofertą Szpitala świętego Łukasza w Bydgoszczy. Jest to jednak z najlepiej wyposażonych placówek na terenie Polski. Badania wykonywane są w niej zarówno w ramach NFZ jak i prywatnie. Wizyty prywatne charakteryzuje ponadto atrakcyjna, niewysoka cena za świadczone usługi.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Coolflowers.pl- sztuczne kwiaty »

  Coolflowers oferują najlpesze okazy kwiatów sztucznych oraz dodatków do kompozycji. Pierwszy zakup w tej firmie, musi wynosić minimum dwadzieścia dużych boksów, który zrealizowany zostanie w siedzibie ich firmy, uprawnia do składania zamówień drogą mailową. Kwiaty można zamawiac nawet półrocznym wyprzedzeniem. Nie jest to jednak mozliwe aby w jakim kolwiek okresie mogloby zabraknąć kwiatów. W cool flowers, dostawy sa płynne, bezpośrednio od swoich producentów. wygodne formy wyboru asortymentu, różne możliwości odbioru towaru, płatności, a także przyjaźni, wspierający pracownicy.
  Tyle oferują firma Cool flower. Zespół tej firmy na okrągło analizuje sytuajcę na rynku, aby być ciągle na czasie z wiadmościami. To bardzo ważne aby zaspokoić potrzebowania swoich klientów. Tworzą dekoracje dużych obiektów.

  Data dodania: 05 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ccprogres.pl - centrum coachingu »

  W zespole działa pare osób, dzięki którym firma jeszcze funkcjonuje, bez których firma nie wyglądałaby tak samo. Sąto bardzo cenieni specjaliści, którzy najdokładniej jak moga wykonują swoją prace. Najważniejsze osoby w tej firmie to :Beata Piwowarczyk, jest to trener, oraz doradca doradca w dziedzinie zarządzania personelem. Pracowała ona w dużych korporacjch, dzięki którym zdobyła swoje doświadczenie. Od paru lat prowadzi własną firmę, która bardzo dobrze prosperuje. Magdalena Szczęsna – Kołdras - Coach jest ona trenerem, menadżerem, praktyk NLP. Prowadzi szkolenia w zakresie doskonalenia kompetencji menadżerskich, warsztatu trenerskiego, komunikacji, asertywności, zarządzania sobą w czasie, efektywności osobistej. Z wykształcenia muzyk – wokalista – szkoli również z zakresu emisji głosu.

  Data dodania: 05 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Chilli Pizza »

  Zapraszamy na pizze do Chilli Pizza!

  Serwujemy najlepszą pizzę w Białymstoku i okolicach, dlatego zapraszamy mieszkańców i turystów do naszych lokali. Dlaczego jesteśmy najlepsi? Bo jest u nas czysto i schludnie, jednym słowem - porządek. Produkty są na swoim miejscu, odpowiednio przechowywane i co najważniejsze - świeże. Pracownicy posiadają odpowiednie i aktualne badania oraz są sympatyczni w stosunku do klientów.

  Co mówią o nas nasi klienci?

  "... Wróciłem po tygodniu do Chilli Pizza, nie sam, lecz z przyjaciółmi. Chciałem się jeszcze tylko upewnić, czy to jest rzeczywiście najlepsza pizza. Okazało się, że intuicja mnie nie zawiodła, moi znajomi byli zaskoczeni i bardzo zadowoleni. Pytali skąd znam to miejsce, jak długo tu przychodzę itp. Uśmiechnąłem się tylko do nich zadowolony, że w końcu znalazłem lokal godny polecenia. A nie było to łatwe zadanie!.. "

  Oferujemy wiele zniżek i rabatów dla stałych klientów. Przy zakupie drugiej pizzy, cena jest obniżana do 50%, dlatego zapraszamy do naszych lokali!

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Terapia par Warszawa - Renata Moraczewska »

  Zmiana jest możliwa. Jeśli czujecie Państwo, że pomimo starań wciąż powtarzacie te same schematy zachowań, które przynoszą cierpienie; Jeśli przeżywacie emocje tak intensywne, że przysparza to więcej kłopotów, niż korzyści; Jeśli towarzyszy Wam dojmujące poczucie osamotnienia, niepokoju, ciągłego napięcia wewnętrznego – warto skorzystać z pomocy psychoterapeutycznej. To profesjonalna metoda leczenia, mogąca przynieść ulgę i poprawić jakość życia psychicznego. Terapia to nie tylko pomoc w problemach. Daje również możliwość lepszego poznania siebie i, w efekcie, pełniejszego wykorzystania własnego potencjału w życiu osobistym i zawodowym. Gabinet psychologiczny „Palabra”, certyfikowany terapeuta. Psychoterapia indywidualna i terapia par, warsztaty rozwoju osobistego. Zapraszam na www. psychoterapia-psychodynamiczna. warszawa. pl

  Data dodania: 22 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Auto-zieba.com.pl - samochody Katowice »

  Szukasz nowoczesnego serwisu dla swojego aura, który stawia na ciągły rozwój i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą? Serwisu w którym twoje auto będzie bezpieczne, a naprawy szybkie i skuteczne? Nie musisz dalej szukać. Nasz salon to oferta idealna dla ciebie. Posiadamy nowoczesny warsztat mechaniczny, który przed kilkoma laty przeszedł poważną modernizacje i w którym znajdują się najnowocześniejsze urządzenia do wszelkiego rodzaju napraw.

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Geomeritum.pl - badania geologiczne Śląsk »

  Geo-Meritum jest to firma geologiczna. Firma wykonuje profesjonalne badania geologiczne. Oferują : badania geotechniczne, badania geologiczne, badania gruntu oraz usługi z zakresu inżynierii materiałowej. Oprócz tego zajmują się również wdrażaniem i nadzorem systemu zarządzania wg PN-EN ISO/IEC 17025. Właściciel firmy – Mirosław Pytasz, jest ekspertem technicznym Polskiego Centrum Akredytacji. Głównie działają na obszarze : Śląsk, ale dojeżdżają również w każde wskazane przez Zleceniodawcę miejsce. Co bardzo ułatwia pracę i zdobywa klientów. Akredytacja laboratoriów wg PN/EN ISO-IEC 17025 co to jest takiego?
  Wycena kosztów wdrożenia systemu, Wdrożenie systemu, Audity wewnętrzne, Nadzorowanie dokumentacji systemu, Doradztwo metrologiczne oraz Szkolenia z zakresu normy i wymagań systemowych.

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »